Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Nancy

Numer telefonu : 86-371-63380316

WhatsApp : +8615838182160

Free call
Linia produkcyjna

Posiadamy 2 fabryki, jedną w Maizhai Industrial Park, Erqi District, Zhengzhou City, a drugą w Minquan, Shangqiu City, oddalonym o 200 km od miasta Zhengzhou.

 

Fabryka w Mazhai Industrial Park obejmuje 6000m2)powierzchnia biurowa, 30000m2)warsztat i 70000m2)obszar fabryki.Druga fabryka w Minquan zajmuje powierzchnię 33 akrów i ponad 50000 m2)warsztat.

 

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

 

W istniejących dwóch fabrykach uruchomiliśmy 8 nowoczesnych linii produkcyjnych, 3 do drewnianych drzwi przeciwpożarowych i 5 do drzwi przeciwpożarowych ze stali i stali nierdzewnej.Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wprowadzamy do produkcji w pełni zautomatyzowany sprzęt i maszyny z Niemiec, Włoch i Japoniiw istnienienasze dwie najbardziej zalecane linie produktów dla drzwi stalowych i drzwi drewnianych w Minquan.Dzięki tej najbardziej zaawansowanej linii produkcyjnej możemy wyprodukować każde drzwi stalowe w ciągu 58 sekund, a każde drzwi drewniane w ciągu 2 minut.

   Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1

Do tych 8 linii produkcyjnych wyposażyliśmy różnorodne zaawansowane urządzenia, takie jak laserowa maszyna do cięcia laserem, giętarka PBH 110 CNC, hydrauliczne wykrawanie rewolwerowe PBH 110 CNC, sprzęt do formowania skrzydeł drzwi MD2108B i MJX2108A, linia natryskowa MX3510, linia formująca ościeżnice MXZ2060 i MZ36016 sprzęt, drukarka transferowa MJ700, urządzenie testowe FHM-II do niezawodności drzwi przeciwpożarowych, maszyna otwierająca MJ6128CD, nożyce MB106 i MB106D i tak dalej.Ponadto, aby osiągnąć coraz surowszy standard ochrony środowiska, dodaliśmy sprzęt do wykrywania uwalniania formaldehydu GDYQ-201MA oraz przyjazny dla środowiska oczyszczacz powietrza KQJDYQ-ZW.

 

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2

 

 

OEM / ODM

Drzwi przeciwpożarowe Zhongwo mają w sumie 8 linii produkcyjnych obejmujących wszelkiego rodzaju urządzenia produkcyjne w dziedzinie produkcji drzwi przeciwpożarowych, takie jak wykrawarka CNC, automatyczna maszyna do cięcia blachy stalowej, maszyna do cięcia blachy stalowej, maszyna do gięcia, maszyna do formowania ram drzwi, malowanie proszkowe Maszyna, maszyna do wielokrotnego przenoszenia, urządzenie do badania niezawodności drzwi przeciwpożarowych, sprzęt do testowania emisji formaldehydu i tak dalej.

 

Poza tym mamy wielu zdolnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie drzwi przeciwpożarowych.Wszystkie rodzaje naszych drzwi przeciwpożarowych są dostępne do personalizacji, która opiera się na naszej potężnej zdolności projektowej.

 

Nasze drzwi przeciwpożarowe są nie tylko popularne w Chinach, ale także sprzedajemy drzwi przeciwpożarowe za granicą.Na przykład eksportowaliśmy nasze drzwi przeciwpożarowe do Sri Lanki, Iraku, Indonezji itp.

 

Dzięki wszystkim wyżej wymienionym Zhongwo może być w stanie świadczyć usługi OEM klientom z całego świata.

 

 

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

R & D

Nasza zindywidualizowana, ukierunkowana na najwyższej klasy strategia badawczo-rozwojowa i działanie zapewnia, że ​​możemy stale dostarczać różnorodne drzwi przeciwpożarowe o najlepszej jakości i wysokiej stabilności.

 

Wewnątrz mamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, co roku inwestujemy wysokie koszty badań i rozwoju, ciągle wprowadzamy nowe produkty.utworzyliśmy specjalne fundusze w celu opracowania niezależnego patentu i corocznego zwiększania rodzajów certyfikatów papierowych.Do tej pory Zhongwo zdobył ponad 15 patentów krajowych i 70 kopii świadectw kwalifikacji.

 

Na zewnątrz zawsze utrzymujemy przyjazne stosunki z wieloma znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i badawczymi w kraju i za granicą.

 

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

Henan Zhongwo Fire Science and Technology Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

info@firesafetydoor.com
+8615838182160
yangyujin1120