110mm 0.1s Mieszkanie Hasło odcisków palców Smart Lock

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: ZHONGWO
Orzecznictwo: 3C, ISO9001:2008
Numer modelu: ZNS-014
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Wewnątrz torby bąbelkowe + mocny karton + drewniana rama
Czas dostawy: 35 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: western union, moneygram, cash, l / c, t / t
Możliwość Supply: 600 zestawów dziennie

Szczegóły informacji

Materiał: Stop cynkowy Wirtualne hasło: 200set
Czas odblokowania: ≥0,1 s Model korpusu zamka: Model korpusu zamka
Śruba ze stali nierdzewnej: Mieć kolor: Srebrny / złoty
High Light:

Mieszkanie Hasło odcisków palców Smart Lock

,

0.1s Fingerprint Password Smart Lock

,

1s hasło odcisków palców Smart Lock

opis produktu

Inteligentna blokada odcisków palców w apartamencie hotelowym obsługuje WIFI Bluetooth i inne sposoby odblokowania

Parametr produktu 

glowny material Stop cynkowy
Numer produktu I13013F
Rozmiar D272,6 × S70 × H750,2
Cylinder zamka Wild Cylinder zamka krajowego / Overlord
Funkcja przeciwblokująca Niezależny zamek wewnętrzny
Typ czujnika odcisków palców Półprzewodnikowa głowica linii papilarnych
Pojemność odcisków palców 200
Hasło, pojemność karty Hasło + 1000set
Temperatura otoczenia -20 ° C-55 ° C
Odblokuj rekord 1000
Napięcie statyczne Niski pobór mocy poniżej 50μA
Ogólny typ drzwi Drzwi antywłamaniowe / drzwi drewniane / drzwi z brązu / drzwi kompozytowe itp.
Użyj wilgotności otoczenia RH (45–85)%
Odpowiednia grubość drzwi 40mm-110mm
Typ czujnika odcisków palców Optyczna głowica odcisków palców

110mm 0.1s Mieszkanie Hasło odcisków palców Smart Lock 0

Usuń sklonowane odciski palców.Żywe odciski palców mogą przenikać do skóry właściwej w celu rozpoznawania odcisków palców i synchronicznie wyczuwać temperaturę palca oraz synchronicznie wyczuwać wskaźniki podczas przechwytywania obrazów odcisków palców, co dodatkowo zwiększa skuteczność i bezpieczeństwo rozpoznawania odcisków palców.

 

Opis produktu

Inteligentne i eleganckie życie, zaczynając od drzwi, wybuchowy I3016F, atmosfera jest luksusowa, złote srebro jest odpowiednie dla ekskluzywnych hoteli, apartamentów i rodzin.Panel ze stopu cynku z zaokrąglonymi krawędziami.Elegancki kształt rozciąga się na zaokrąglone rogi, zapewniając mocniejsze wizualne rozszerzenie.Panel ze szkła hartowanego jest trwalszy i trwalszy, co nie tylko poprawia suchość drzwi, ale także jest praktyczny.

Dwanaście podstawowych technologii, genialna jakość, funkcja zdalnego sterowania APP, funkcja odblokowywania odcisków palców, funkcja odblokowywania wirtualnego hasła, klucz zabezpieczający przed kradzieżą na poziomie C, odblokowywanie karty przesuwanej, otwieranie w trybie cichym, aby cała rodzina mogła cieszyć się spokojnym snem, zasilanie awaryjne odblokowywanie, telefon komórkowy Odblokowywanie indukcyjne, zasilanie awaryjne, wbudowane sprzęgło, panel ze stopu cynku, kocie oko, inteligentny alarm, korpus zamka z trzema zabezpieczeniami, algorytm poufny i uchwyt bezpieczeństwa to najlepszy wybór.

110mm 0.1s Mieszkanie Hasło odcisków palców Smart Lock 1

Tylko ludzki system głosowy, z podpowiedziami głosowymi przez cały proces, wyposażony w humanizowaną nawigację za pomocą klawiatury, łatwy w użyciu dla osób starszych i dzieci.

Automatyczne budzenie po otwarciu pokrywy, a nawiercony ekran poziomu 5A automatycznie budzi się po naciśnięciu pokrywy, bezpośrednio wprowadź odcisk palca / hasło w celu weryfikacji.

300000 razy wytrzymały i trwały test uchwytu, uchwyt jest w stanie wolnym po zablokowaniu, co skutecznie chroni wewnętrzne części przed uszkodzeniem przez przemoc, a nagromadzenie obrotów i naciśnięcie nie wpłynie na głowicę odcisków palców.

 

110mm 0.1s Mieszkanie Hasło odcisków palców Smart Lock 2

 

Funkcja samouczenia mikrosekundowego chipa US T1, prędkość identyfikacji odcisków palców zajmuje tylko 0,3 sekundy i uczy się odcisków palców użytkownika, im częściej go używasz, tym jest bardziej czuła.

Hasło jest zabezpieczone przed podglądaniem.Nadal możesz otworzyć drzwi, wprowadzając zniekształcony kod przed hasłem, i możesz odblokować drzwi przyzwoicie bez ich zakrywania.

Obsługuje również odblokowywanie przez Bluetooth i odblokowywanie kart.Hotel wyposażony jest w specjalną kartę do odblokowania zamka.

Cztery baterie AA wystarczają na półtora do dwóch lat.Ma długą żywotność baterii i jest wyjątkowo energooszczędny.Jeśli nie ma zasilania, możesz podłączyć bank mocy do interfejsu USB.Po awaryjnym odblokowaniu należy otworzyć drzwi i wymienić baterię, co nigdy nie wpłynie na normalne użytkowanie.

W przypadku pracowników umysłowych, którzy często pracują w godzinach nadliczbowych i wracają do domu w nocy lub rodzin z dziećmi, włącz tryb wyciszenia i wyłącz sygnał dźwiękowy, aby wyciszyć i odblokować zamek bez przeszkadzania reszcie rodziny.

110mm 0.1s Mieszkanie Hasło odcisków palców Smart Lock 3

W przypadku nieprawidłowości zamka drzwi może tylko wykryć alarm, spróbować odblokować alarm, alarm sabotażowy, alarm niskiego napięcia, 10 kolejnych alarmów nieprawidłowego wejścia, alarm gwałtownego otwarcia i alarm niskiego poziomu baterii.

Możesz także ustawić odblokowanie kombinacją.Jeśli obawiasz się, że samo odblokowanie odcisku palca, karty magnetycznej i hasła nie jest wystarczająco bezpieczne, możesz również ustawić dwie metody odblokowania, aby odblokować zamek: + lekki dotyk linii papilarnych, + odblokowanie karty magnetycznej, + wprowadzenie hasła.

Anty-gwałtowny wolny uchwyt, blokada i automatyczny stan wolny, skutecznie chronią elementy wewnętrzne, podnieś dwukrotnie, aby odwrócić blokadę, naciśnij w celu odblokowania, automatycznie zablokuj, zapobiegaj podążaniu.

110mm 0.1s Mieszkanie Hasło odcisków palców Smart Lock 4

Algorytmy sztucznej inteligencji są bardziej czułe, gdy są używane.Łączenie odcisków palców, rozpoznawanie obrazu i algorytmy samouczące się będą stale zmniejszać współczynnik odrzucania i poprawiać przebieg za każdym razem.Szybkie działanie rdzenia w celu zapewnienia stabilności, wysokowydajnego procesora, niskiego zużycia energii, poprawy ogólnej zdolności maszyny do ochrony przed ryzykiem i pękaniem.

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych
info@firesafetydoor.com
+8615238069506
LWHY-123